MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ 534 288 876

DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 400 ZŁOTYCH | NAJLEPSZY SALON Z ODZIEŻĄ CIĄŻOWĄ W WARSZAWIE UL. WOLSKA 27/29

Producenci

Kariera

Kariera

Branża mody ciążowej i ciążowych akcesoriów bardzo szybko się rozwija. Dlatego wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom rynku oraz klientek, stale poszerzamy zakres naszych działań. Aktywnie poszukujemy współpracowników, którzy podobnie jak obecny zespół Mamabaja zapewnią wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt z klientami. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno ze specjalistami, jak i mniej doświadczonymi osobami, które przekonają nas swoją charyzmą, potencjałem i entuzjazmem.

Dlaczego warto u nas pracować?

Przede wszystkim dbamy o to, aby nasi pracownicy już od pierwszych dni w nowym miejscu czuli się komfortowo i mieli możliwość realizacji swoich pomysłów. Praca w Mamabaja to bowiem również wyzwanie, które daje poczucie satysfakcji zawodowej i osobistej. Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy z pasją realizują swoje osobiste cele, ale i codzienne zadania. Każdego dnia, w miłej oraz przyjaznej atmosferze wspieramy działania naszych pracowników, dbając o zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. W pierwszych dniach lub tygodniach od zatrudnienia, w zależności od konkretnego stanowiska, nowi pracownicy przechodzą indywidualne szkolenia.

Pracuj w naszym zespole!

W zakładce ”Kariera” znajdziesz aktualne oferty pracy, na które możesz aplikować. Prowadzimy też otwartą rekrutację, dlatego jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, napisz do nas e-mail! W wiadomości opowiedz o sobie, a także pochwal się swoimi umiejętnościami, jakie chciałabyś/chciałbyś wykorzystać w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że Mamabaja znajdzie miejsce dla tych, którzy tak jak my stawiają jako priorytet wysoką jakość obsługi klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl