Transmisja live na Facebook - REGULAMIN ZAKUPÓW

Transmisje live na Facebook - regulamin zakupów.

  1. Zakupów podczas transmisji na dokonujemy poprzez napisanie komentarza w transmisji w trakcie jej trwania.
  2. W celu finalizacji zakupu prosimy odezwać się również do nas na Fanpage Mamabaja w wiadomości prywatnej.
  3. Po zakończeniu transmisji (najpóźniej 24h) potwierdzamy w wiadomości prywatnej Wasze zakupy (ale koniecznie musicie odezwać się do nas jako pierwsze - wynika to z ograniczeń technicznych platformy Facebook) 
  4. Na wpłatę (tylko przelew) czekamy 2 dni robocze od momentu wysłania potwierdzenia zakupów, po tym terminie rezerwacja zakupów przepada, chyba że ustalono to indywidualnie. 
  5. Jest możliwość otrzymania FV - ale musimy wiedzieć o tym od razu, zanim wystawimy paragon. NIP musi być na nim umieszczony.
  6. Ceny proponowane podczas transmisji są cenami specjalnymi i nie obowiązują w innych kanałach sprzedaży (tj. sklep stacjonarny czy sklep online) lub po zakończeniu transmisji - jedynie podczas transmisji.
  7. Wysyłka do paczkomatu/kurierem do zamówień towaru z transmisji to kosztu 10 zł, gdy zamówienie przekroczy 350 zł wysyłamy je na nasz koszt. Nie wysyłamy za pobraniem.
  8. Można zbierać paczkę - jeśli dokonasz płatności paczka może pozostać otwarta przez okres 14 dni - a ty dołożysz do niej kolejne zakupy.
  9. Prosimy o rozważne zakupy. Jak przy każdych zakupach online obowiązuje 14 dniowe prawo zwrotu.
  10. W celu wysyłki paczki przekazane nam dane (imię i nazwisko, adres, e-mail i numer telefonu) będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności naszej firmy, której szczegóły zamieszczone są na stronie naszego sklepu internetowego pod linkiem: https://mamabaja.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/17 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl